Vše co se mi honí hlavou....Čtu, čteš, čtou, čteme prostě všichni

Červen, Červenec

Publikováno 23.12.2017 v 15:30 v kategorii Knižní výzvy, přečteno: 19x

Červen 
41. Skrytá těla - Nedočteno
    - tato kniha byla pro mě velmi sprostá a nevhodná. Stihla jsem přečíst jen asi 100 stran a více už s to nedalo číst. 
   - Odpad!!! 

42. Popravčí - Carter Chris
   - Tak to byla jízda. Miluju tohoto autora a jeho poutavý styl psaní. Dokonale vytvořené zápletky a ty vraždy promyšlené až do detajlu. Ta surovost je až zdrcující. Prostě bomba.
   - 5 hvězd

43. Jatka - Lee Child 
   - první setkání s Jackem Reacherem, které jsem ocenila. 
   - 5 hvěd 

44. Osudový dluhOlle Lönnaeus
   - Příběh mě velmi zaujal. Styl byl jiný než na který jsem zvyklá. Líbila se mi změna ohledně hlavního hrdiny policisty Jonnyho Lilji. Jonny je zde charakterizován jako chorobný hráč pokeru, sázkař na dostizích a stírač výherních losů. Zároveň i srab, posera a "cíťa". No prostě pravý opak těch klasických vymakaných, playbojovských a děsně inteligentních detektivů z jiných knih. Určitě to není moje poslední kniha od tohoto autora. :)
   - 5 hvězd 

45. Nebudete se bát ničeho zlého  - John Sears 
   -  tento příběh byl velmi zamotaný a smutný, ale velmi zajímavý vřele doporučuji
   - 5 hvězd 

46. Oběť - Alnardur Indridason
   - tohle bylo takové nemastné neslané, ale dalo se to číst i když trošku zvláštní. 
   - 3 hvězdy

47. Ďábelské hry - Angela Marsons 
   - Tak to byla jízda. Tento díl se mi líbil o trošku více, než ten první. Postavu Alex jsem nenáviděla od první chvíle a připadala mi absolutně neporazitelná. Závěr se mi líbil, že jsem nemohla chvíli posedět, jak jsem byla napnutá. Prostě za mě paráda :)
   - 5 hvězd 

48. Dívky z trajektu - Lone Thelis 
   - 4 hvězdy

Červenec 

49. Dnes večer jsem se rozloučila - Michael Koryta 
   - velmi příjemný krimipříběh se soukomými očky :) 
   - 5 hvězd

50. Má mě rád, nemá mě rád - S.J. Bolton 
   - Takže naprostá bomba. Autorka dokáže čtenáře zmást a na konci knihy překvapit. I když pravda, že mě "to" napadlo už po půlce jak to s těmi vraždami bylo, ale i tak po ujištění mě to dost překvapilo. Strhující příběh, který se nedá odložit než po přečtení poslední stránky :)
   - 5 hvězd 

 51.  Na věrnosti - French Tana 
   - Tak nevím. Dala jsem autorce druhou šanci. Už před delší dobou jsem četla knížku V lesích a z této knihy mám naprosto stejný pocit. Že já blb se vždy nechám nachytat anotací a komentáři. Popravdě začátek měl parádní rozjezd. Než jsem se dostala do poloviny už to začalo dost skřípat a posledních 100 stran už jsem měla co dělat abych je dočetla. Není problém v tom, že by kniha byla špatná, ale problém je to, že tady je to uváděné jako detektivka, ale vždyť drtivou většinu se tam řeší rodinné vztahy. Kdo, kde, s kym, proč...... co se stalo před 20 lety, jaký vztah k sobě mají v současnosti atd.... Spíš bych knihu doporučila románovým čtenářům. Já osobně mám radši takovou tu svižnější dějovou linii, kde se pořád něco děje, že ani nepostřehnu že jsem na konci. Tohle pro mě byla nuda nuda a zase nuda.
   - 2 hvězdy 

52. Na to vem jed - Ann Granger 
   - Pro mě příjemné zpestření. Konec byl sice trošku překombinovaný, ale v podstatě klasická anglická detektivka takže se to dalo čekat. :)
   - 5 hvězd

53. Hrobař - Lisa Jackson
   - Druhý díl série Savannah mě osobně bavil daleko více než ten první díl, který byl pro mě už přes čáru. Tento díl má skvělý námět, dostatek zvrácené surovosti vraha přezdívaného "Hrobař" a dostatečný přísun adrenalinu. Jediné co mě u příběhu trošku zarazilo byla romantická dějová linka. No myšleno je spíše ten obrat o 180 stupňů. U toho mi skřípaly zuby, ale vem to čert. Doporučuji.
   - 4 hvězdy

54. Žulové město - MacBride Stuart 
   - 4 hvězdy 

55. Stalkeři - Paul Finch 
   - Kruci, ani nevím co napsat. Prostě paráda. Začátek naprosto skvěle rozjel zákeřné praktiky "Sympaťáků". Akčních scén tam není málo i když je pravda, že některé jsou trochu přitažené, ale nic co by se nedalo odpustit. Vřele doporučuji.
   - 5 hvězd 

56. Smrtící nahota - J.D. Roob
   - 5 hvězd

57. Temnou chobou - Duncan Lois 
   - Náhodou na tu doby, kdy kniha vznikla tak to bylo příjemné čtení. Taková chuťovka. Co se týče konce tak ano mohla to trošku více rozvést, ale zase nechala autorka prostor pro domyšlení. V dnešní době jsme zvyklí číst jak si postava vede "po osudné události", ale u tohoto díla si ráda zbytek sama domyslím :)
   - 4 hvězdy 

58. Oběť ve stínu - J. Sandford 
   - Ze začátku mě příběh moc nezauja. Více méně jsem ji četla ze setrvačnosti. Na konce jsem si připadala jak na divokém západě. První díl se mi líbil více.
   - 3 hvězdy    


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?