Vše co se mi honí hlavou....Čtu, čteš, čtou, čteme prostě všichni

Další nářez knížek

Publikováno 04.11.2017 v 09:31 v kategorii Knižní výzvy, přečteno: 23x

Únor: 
9. Ohnivý anděl - Yrsa Sigurdardóttir
   - všichni tuto autorku obdivují a vychvalují za mrazivé a temné příběhy, ale popravdě mě to tak neuchvátilo. Ale umí psát to se musí uznat. 4 hvězdy. 

10. Tam, kde ji našli  - Kimberly McCreight
   - tato knížka mě uchvátila. Četla jsem ji jako novinku a nešlo se od ní odtrhnout. Vyprávění je sice z vícero stran, ale já se orientovala vcelku v pohodě. Doporučuji. 5 hvězdiček 

11. Mefisto  - Tess Gerritsen 
   - Miluju tuto autorku. První díl z této série Chirurg byl famózní. Tato  byla naprosto skvělá. Doporučuji celou sérii. 5 hvězd

12. Pamatuji si vás všechny - Yrsa Sigurdardóttir
   - opětovně jsem zkusila její nejdoporučovanější knihu Pamatuji si vás všechny. Jsou tam duchové a různé vyvolávače strachu, ale asi jsem studený psí čumák, protože se mnou to nic nedělalo. Konec mi přišel otevřený a jakoby nevysvětlený a to mě naštvalo. Nemám ráda nedořešené konce. 3 hvězdy. 

13. Suvenýr - Tess Gerritsen
   - další díl ze skvělé série. Napínavý a velmi bohatý děj. Nelze odložit.   5 hvěd

14. Úkryt před světlem - Barbara Erskine
   - chtěla jsem zkusit něco od této skvělé autorky románů, ale měla jsem bohužel špatnou volbu a to Úkryt před světlem. Tato kniha se zabývá čarodějnictvím. Což mě zaujalo, ale bylo to takové vleklé a nudila jsem se při čtení. Nedala jsem to do konce nebo spíše jsem se stěží prokousala do půli a pak až posledních pár stránek. Za mě nedoporučiju. Každopádně mám ještě doma knihu Žila jsem již před staletím tu novou rozšířenou verzi. Ta vypadá nádherně a určitě ji dám šanci. Ale Úkryt za mě dostal bohužel odpad. 

15. Dívka v ledu - Robert Bryndza
   - opětovně čtené jako čerstvá novinka a za mě super. 5 hvězd. 

16. Závěje - Tess Gerritsen 
   -  žádné překvapení, že? Zase ta Tess. No to je známkou, že je to skvělá autorka. Tady u této knihy je sněhu habakuk takže se lépe oblečte až ji budete číst. 5 hvězd 

Březen:

17. Oběšenec - T.J. McGregor
   - zklamání, zklamání a zase zklamání. Nemohla jsem se začíst prostě to nešlo. Nic víc napsat nejde. - NEDOČTENO

18. Noční pavouk - John Lutz
   - tímto dílem jsem si spravila náladu a hltala ji jako maliny. Myslíte si, že když bydlíte v horních patrech jste v bezpečí??? Vůbec ne! Ten strach obětí by hmatatelný a děj plynul jako voda. I obětí podle mě nebylo málo. Člověk nevěděl kdy jich bude konec. 5 hvězd. 

19. Mlčící dívka - Tess Gerritsen
   - myslím si, že nemusím snad nic víc psát :). 5 hvězd. 

20. Okřídlená duše - Amanda Stevens
21. Království - Amanda Stevens
22. Prorok - Amanda Stevens
   - naprosto pro mě úchvatná série s nadpřirozenem. Hlavní hrdinka je restaurátorka hřbitovů a vídá duchy. "ještě aby ne při takovém zaměstnání :)". Do této série jsem se zamilovala a tady jsem to duchovno vnímala na plno. 5 hvězd pro všechny. 

23.Ledové srdce - Tami Hoag
   - toto je psychothriller a já jsem zjistila, že nenene toto není nic pro mě. Nedočteno 

24. Genesis - Karin Slaughter
   - třetí pokračování  s Willem Trentem. A já to miluju. Líbí se mi, že Will není žádný Playboy, ale spíše vyšetřovatel se svými mouchami a to ojedinělými mouchami. On totiž neumí číst. Ale zato je brilantní a geniální v přemýšlení. Něco jako Mentalista. za mě plný počet tj. 5 hvězd a vřele doporučuji. 

Některé knihy doporučuju a jiné zase ne. Zkuste se mrknout na Databázi knih a projít si anotace. Hlavně moc nečtete komentáře. Mějte se a smějte se. 

PS: pokud jste nějakou knihu četli, tak klidně napište svůj názor na ni. 

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?