Vše co se mi honí hlavou....Čtu, čteš, čtou, čteme prostě všichni

Obsah blogu

Publikováno 02.11.2017 v 10:49 v kategorii Úvod, přečteno: 21x

Varování před následky čtení tohoto blogu :) Budete si připadat, jako v cirkuse nebo někde na pouti, protože mé neposedné myšlenky jsou velice chaotické. A také hodně odbočuji od tématu. Z čehož plyne, že se můžu dostat někde úplně jinam, než jsem původně chtěla.
Zdravíčko všem, kteří zakopli o bludný kořen a dostali se až sem na můj blog. 
Sama se ptám, proč jsem si tento blog zakládala? Nu, protože mě hodně nadchla myšlenka "vykecat se". Nejsem zrovna dvakrát společenský tvor. Spíše můj stav je sociofobický, tak mě napadlo zkusit se trošku rozvykládat na netu někde, kde nebudu nikoho štvát, otravovat a kde to bude nejspíše každému úplně jedno :D. Nepočítám s tím, že to tu někdo bude číst, ale zase jsem si řekla, když za pár let si to tu projdu aspoň se zasměju. 

Ráda čtu a kupuju knížky. "Mám malý byt." A také hojně navštěvuju knihovnu ze které si většinou dotáhnu domů ze pět knížek, které mám tak na ten měsíc  "pak si nadávám, že nestíhám číst své nakoupené knížky." Na youtube ráda sleduju videa od knižních youtuberů a miluju je, jenže sama jsem nikdy nedostala odvahu nějaké natočit, protože bych ze sebe nedostala ani hlásku. Nu, tak jsem se rozhodla, že to zkusím přes psané slovo a uvidím, jak mi to půjde. Chtěla bych upozornit, že nejsem žádný bůh ví jaký spisovatel a ve škole mi slohové práce nikdy nešly, takže to na někoho může působit jako chaotická změť písmen, která nedává smysl. Spíše zaznamenám své myšlenkové pochody " i název blogu jsou neposedné myšlenky" proto bych doporučila spíše číst pokud máte knihu již přečtenou. Je možné, že se může objevit i spoiler.Samozřejmě, že nenapíšu kdo je vrah atd. zase tak blbá nejsem.  Každý to bere jinak. Budu ráda, když napíšete, jak se Vám kniha líbila a své emoce při čtení a po dočtení. 

Dále zamýšlím zveřejňovat i mimo knižní věci. Jako jsou třeba denní strasti a slasti :) Nu prostě to co mě napadne a z čeho se budu chtít vykecat. Zdám se vám trapná? Snad to překousnete :D 
Jinak přeji krásný listopadový den hlavně s úsměvem :) 

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?